Jdi na obsah Jdi na menu
 


v sobotu 18. října 2008 na hřišti ve Vysoké nad Labem

Hradec Králové - SK DFO Pardubice 1:1 (0:0)

za DFO Věrka

Sestava DFO: Cvrčková - Landová,Vafková, Janečková, Kroutilová - Závišková (70. Medková), Merklová (88. Součková), Dobrevová, Kunáková - Erdélyiová (60. Trojáková), Krejcarová


V prvních deseti minutách si naše hráčky vypracovaly tři vyložené šance, ale bez gólového efektu. V první půli byl náš tým výrazně lepší, ale naše hráčky se prosadily až po hodině hry, kdy se po standardní situaci trefila hlavou Dobrevová. Poté se Hradec dostal do tlaku a zahrával několik rohových kopů. Po jednom z nich se dvacet minut před koncem prosadila Rovenská. Naše hráčky pak podnikly čtyři brejky, ale v největší šanci se ocitla ve třetí minutě nastavení Součková, kterou po samostatném úniku vychytala domácí brankářka.

juniorky Hradec - Pardubice 3:1