Jdi na obsah Jdi na menu
 


"A" týmy SK DFO Pardubice - FC Teplice 0:0

Sestava DFO Pardubice: Cvrčková - Medková, Rychtaříková, Landová (K), Kroutilová -  Závišková (Strachotová), Merklová, Kunáková, Dobrevová ,– Erdélyiová (Drobná), Součková (Líbalová)

 

Sestava FC Teplice: Dolejšová – Pomijová, Krobotová, Kodešová, Doudová – Sýkorová, Janečková, Robin (Červená), Friedrichová – Machatková (K), Vlastníková (Gotzová)

ŽK: Vlastníková (Teplice)

        Landová (Pardubice)

HR: Ratajová Lucie

AR1: Hasíková Marika

AR2: Ferenčíková Naďa

Vyjádření domácího trenéra: Do utkání jsme šli bojovně a hlavně s cílem bodovat. V prvních dvaceti minutách jsme několikrát slibně ohrozili branku soupeře, který se zaměřil  na obranu, avšak několik vyložených šancí jsme neproměnili. O poločasové přestávce došlo k přesunu postů v našem týmu. Ve druhém poločase jsme i přes stálý tlak na soupeřovu branku vážněji hrozili spíše při standardních situacích. Bohužel se nám v tomto utkání nepodařilo vstřelit gól.

 

Vyjádření hostujícího trenéra: Šance byly na obou stranách, ale hra se spíše odehrávala ve středu hřiště, kde se bojovalo o každý míč. Chtěli jsme plně bodovat, ale nakonec jsme velmi rádi za šťastný bod.

fotogalerie:
http://picasaweb.google.com/Joe.StreetRacer/4102008PceTeplice#

juniorky Pardubice - Teplice 7:2

za domácí: Káťa 2x, Luisa, Žany, Drobek, Cuby, Šíša