Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


J1A - I. Celostátní fotbalová liga žen (CFLŽ)

domácí zápasy na Letním stadionu - soboty od 11 hodin
juniorka začíná vždy po zápase "A" týmu ve 13:30 hodin

1. kolo 19.08.2007

Zápas DomácíHostéVýsledekDiváků
J1A0101BrnoPardubice5:0 (1:0)

J1A0103Slavia PrahaStará Lysá1:0 (1:0)80
Branky: Králová Jana; Rozhodčí: Šafránková, Průchová, Žáková; ŽK: Chlumecká Gabriela - Hýblová Věra, Tománková Lenka
J1A0106TepliceHlučín2:0 (1:0)45
Branky: Bednářová Zuzana 2; Rozhodčí: Mifková, Urbancová, Navrátilová; ŽK: Machatková Ivana, Králová Kateřina - Káňová Veronika
J1A0102Sparta PrahaIvančice21: 0 ( 6: 0)
J1A0104SlováckoViktoria Plzeň5: 1 ( 3: 0)
J1A0105Hradec KrálovéSlovan Liberec4:1 (2:1)160
Branky: Benešová 3, Jančová - Boušková; Rozhodčí: Hasíková, Žáková, Ferenčíková; ŽK: Nepokojová Pavlína - Filingerová Nikola; ČK: Petrasová Libuše
* červeně označené výsledky jsou neoficiální

2. kolo 02.09.2007

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J1A0201PardubiceHlučín01.09. 11:00SOLetní stadion Pardubice 1:1
J1A0202Slovan LiberecTeplice02.09. 11:00NEFK Krásná Studánka 1:2
J1A0203Viktoria PlzeňHradec Králové02.09. 17:00NE4:0
J1A0204Stará LysáSlovácko01.09. 13:30SOStará Lysá (Lysá n.Lab.) 1:8
J1A0205IvančiceSlavia Praha02.09. 14:30NEMoravský Krumlov 0:11
J1A0206BrnoSparta Praha02.09. 14:15NESK Vojkovice 1:2 (1:1)

3. kolo 09.09.2007

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J1A0301Sparta PrahaPardubice08.09. 16:00SOTC Strahov 4:0 (3:0)
J1A0302Slavia PrahaBrno08.09. 12:30SOČechie Uhřiněves 5:0
J1A0303SlováckoIvančice08.09. 14:30SOŠiruch,UMT,umělé osvětlení 12:0
J1A0304Hradec KrálovéStará Lysá09.09. 11:00NESokol Stěžery 1:1
J1A0305TepliceViktoria Plzeň09.09. 10:30NETJ Baník Ohníč 1:0
J1A0306HlučínSlovan Liberec09.09. 13:00NEFC HlučínUMT 0:0

4. kolo 16.09.2007

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J1A0401PardubiceSlovan Liberec15.09. 11:00SOLetní stadion Pardubice 1:2
J1A0402Viktoria PlzeňHlučín16.09. 16:30NE4:1
J1A0403Stará LysáTeplice15.09. 13:30SOStará Lysá (Lysá n.Lab.) 0:3
J1A0404IvančiceHradec Králové16.09. 14:00NEMoravský Krumlov 0:6
J1A0405BrnoSlovácko16.09. 13:45NESK Vojkovice 2:4
J1A0406Sparta PrahaSlavia Praha21.09. 17:00Letná, hř. č. 2   9:0

5. kolo 07.10.2007

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J1A0501Slavia PrahaPardubice06.10. 11:30SOČechie Uhřiněves 8:0 (4:0)
J1A0502SlováckoSparta Praha06.10. 13:00SOMěstský stadion 1:4
J1A0503Hradec KrálovéBrno06.10. 10:00SOSokol Stěžery 1:1
J1A0504TepliceIvančice06.10. 10:30SOTJ Baník Ohníč 4:0
J1A0505HlučínStará Lysá07.10. 13:00NEFC Hlučín UMT 2:0
J1A0506Slovan LiberecViktoria Plzeň07.10. 11:00NEFK Krásná Studánka 2:1

6. kolo 14.10.2007

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J1A0601PardubiceViktoria Plzeň13.10. 11:00SOLetní stadion Pardubice 1:0 (0:0)
J1A0602Stará LysáSlovan Liberec13.10. 13:00SOStará Lysá 1:1
J1A0603IvančiceHlučín14.10. 13:30NEMoravský Krumlov 0:5 (0:2)
J1A0604BrnoTeplice14.10. 12:45NESK Vojkovice 4:1
J1A0605Sparta PrahaHradec Králové14.10. 16:00NEdle dohody
J1A0606Slavia PrahaSlovácko13.10. 12:30SOČechie Uhřiněves 3:1

7. kolo 21.10.2007

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J1A0701SlováckoPardubice21.10. 14:00NEŠirůch,UMT,umělé osvětlení 4:0 (2:0)
J1A0702Hradec KrálovéSlavia Praha20.10. 10:00SOSokol Stěžery 0:5
J1A0703TepliceSparta Praha20.10. 10:30SOTJ Baník Ohníč 0:7
J1A0704HlučínBrno21.10. 13:00NEFC Hlučín UMT 1:4
J1A0705Slovan LiberecIvančice21.10. 12:00NEFC Slovan Liberec 3:0
J1A0706Viktoria PlzeňStará Lysá21.10. 15:30NE2:0

8. kolo 04.11.2007

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J1A0801PardubiceStará Lysá03.11. 11:00SOLetní stadion Pardubice 4:0 (2:0)
J1A0802IvančiceViktoria Plzeň04.11. 11:30NERakšice  0:9
J1A0803BrnoSlovan Liberec04.11. 11:15NESK Vojkovice 9:0
J1A0804Sparta PrahaHlučín03.11. 14:30SOTC Strahov   9:0 (3:0)
J1A0805Slavia PrahaTeplice03.11. 12:30SOUhříněves UMT   7:1
J1A0806SlováckoHradec Králové04.11. 14:00NEŠirůch,UMT,umělé osvětlení  2:0

9. kolo 18.11.2007

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J1A0901Hradec KrálovéPardubice17.11. 13:30SOMěstský stadion 0:0
J1A0902TepliceSlovácko17.11. 10:30SOFK Ustí n. Lab. UMT   0:5
J1A0903HlučínSlavia Praha18.11. 11:30NEFC Hlučín UMT
J1A0904Slovan LiberecSparta Praha18.11. 11:45NEFC Slovan Liberec
J1A0905Viktoria PlzeňBrno17.11. 11:00SO1:3
J1A0906Stará LysáIvančice17.11. 11:00SOStará Lysá 12:0

10. kolo 25.11.2007

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J1A1001PardubiceIvančice24.11. 11:00SOLetní stadion Pardubice 19:0
J1A1002BrnoStará Lysá24.11. 11:15SOSK Vojkovice 5:1
J1A1003Sparta PrahaViktoria Plzeň24.11. 11:00SOTC Strahov 5:0
J1A1004Slavia PrahaSlovan Liberec24.11. 13:00SOSK Slávia UMT 4:0
J1A1005SlováckoHlučín24.11. 14:00SOŠirůch,UMT,umělé osvětlení 7:0
J1A1006Hradec KrálovéTeplice24.11. 10:30SOMěstský stadion  0:1

11. kolo 02.12.2007

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J1A1101TeplicePardubice01.12. 10:30SOFK Ustí n. Lab. UMT  3:0
J1A1102HlučínHradec Králové02.12. 11:00NEFC Hlučín UMT 1:4
J1A1103Slovan LiberecSlovácko02.12. 11:45NEFC Slovan Liberec 0:3
J1A1104Viktoria PlzeňSlavia Praha02.12. 13:30NE1:2
J1A1105Stará LysáSparta Praha01.12. 10:30SOStará Lysá 0:4
J1A1106IvančiceBrno01.12. 11:00SOMoravský Krumlov  3:13

12. kolo 16.03.2008

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J1A1201PardubiceBrno15.03. 11:00SOPardubice
1:0 (0:0)
J1A1202IvančiceSparta Praha16.03. 12:30NETJ Satalice
J1A1203Stará LysáSlavia Praha15.03. 11:00SOStará Lysá
1:2 (0:1)
J1A1204Viktoria PlzeňSlovácko16.03. 13:30NESenco Doubravka 1:3
J1A1205Slovan LiberecHradec Králové15.03. 13:30SOFC Slovan Liberec 1:2 (1:0)
J1A1206HlučínTeplice16.03. 13:00NEFC Hlučín 2:2

13. kolo 30.03.2008

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J1A1301HlučínPardubice22.03. 14:00SOFC Hlučín
1:1 (1:0)
J1A1302TepliceSlovan Liberec29.03. 14:00SOFK Děčín 1:1
J1A1303Hradec KrálovéViktoria Plzeň29.03. 12:30SOUrbanice 3:1
J1A1304SlováckoStará Lysá30.03. 14:00NESt. Město - Širůch 5:1
J1A1305Slavia PrahaIvančice29.03. 11:00SOSK Slavia Praha 18:0
J1A1306Sparta PrahaBrno29.03. 13:30SOTC Strahov

14. kolo 06.04.2008

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J1A1401PardubiceSparta Praha05.04. 11:00SOPardubice
1:6 (1:2)
J1A1402BrnoSlavia Praha06.04. 11:00NESK Vojkovice
0:7 (0:2)
J1A1403IvančiceSlovácko05.04. 13:00SOTJ Rakšice 0:7
J1A1404Stará LysáHradec Králové05.04. 11:00SOStará Lysá 0:1
J1A1405Viktoria PlzeňTeplice06.04. 11:00NESenco Doubravka 4:0 (2:0)
J1A1406Slovan LiberecHlučín06.04. 12:00NEFC Slovan Liberec 2:1 (1:0)

15. kolo 13.04.2008

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J1A1501Slovan LiberecPardubice12.04. 10:30SOKrásná Studánka 3:2 (1:0)
J1A1502HlučínViktoria Plzeň08.05. 13:00ČTFC Hlučín 0:0
J1A1503TepliceStará Lysá13.04. 13:00NEDěčín 0:0
J1A1504Hradec KrálovéIvančice12.04. 11:00SOStěžery 23:0
J1A1505SlováckoBrno13.04. 14:00NESt. Město - Širůch
2:0
J1A1506Slavia PrahaSparta Praha12.04. 14:00SOČechie Uhříněves
0:2 (0:2)

16. kolo 20.04.2008

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J1A1601PardubiceSlavia Praha19.04. 11:00SOPardubice
0:6 (0:1)
J1A1602Sparta PrahaSlovácko20.04. 14:30NETC Strahov
5:1 (3:0)
J1A1603BrnoHradec Králové20.04. 11:00NESK Vojkovice
0:0
J1A1604IvančiceTeplice19.04. 13:30SOTJ Rakšice 1:5
J1A1605Stará LysáHlučín19.04. 11:00SOStará Lysá
0:2 (0:1)
J1A1606Viktoria PlzeňSlovan Liberec20.04. 11:00NESenco Doubravka
4:0 (2:0)

17. kolo 04.05.2008

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J1A1701Viktoria PlzeňPardubice03.05. 11:00SOVS Plzeň-Zátiší
3:0 (1:0)
J1A1702Slovan LiberecStará Lysá03.05. 10:30SOKrásná Studánka
0:1
J1A1703HlučínIvančice03.05. 13:00SOFC Hlučín 16:0
J1A1704TepliceBrno03.05. 10:30SOBaník Ohníč 2:2
J1A1705Hradec KrálovéSparta Praha03.05. 14:00SOStěžery 1:4
J1A1706SlováckoSlavia Praha03.05. 13:45SOFC Strání 2:0

18. kolo 18.05.2008

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J1A1801PardubiceSlovácko17.05. 11:00SOPardubice 0:3
J1A1802Slavia PrahaHradec Králové17.05. 14:30SOČechie Uhříněves
J1A1803Sparta PrahaTeplice17.05. 14:30SOTC Strahov
J1A1804BrnoHlučín18.05. 11:00NESK Vojkovice
J1A1805IvančiceSlovan Liberec17.05. 14:30SOTJ Rakšice
J1A1806Stará LysáViktoria Plzeň17.05. 11:00SOStará Lysá 1:2

19. kolo 25.05.2008

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J1A1901Stará LysáPardubice24.05. 11:00SOStará Lysá
J1A1902Viktoria PlzeňIvančice24.05. 14:00SO1. FC Plzeň
J1A1903Slovan LiberecBrno24.05. 10:30SOKrásná Studánka
J1A1904HlučínSparta Praha24.05. 13:00SOFC Hlučín
J1A1905TepliceSlavia Praha25.05. 10:30NEBaník Ohníč
J1A1906Hradec KrálovéSlovácko24.05. 14:00SOLok. Hradec Králové

20. kolo 01.06.2008

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J1A2001PardubiceHradec Králové31.05. 11:00SOPardubice
J1A2002SlováckoTeplice31.05. 14:15SOSK Boršice u Buchlovic
J1A2003Slavia PrahaHlučín01.06. 12:30NEČechie Uhříněves
J1A2004Sparta PrahaSlovan Liberec31.05. 14:30SOTC Strahov
J1A2005BrnoViktoria Plzeň01.06. 11:00NESK Vojkovice
J1A2006IvančiceStará Lysá31.05. 14:30SOTJ Rakšice

21. kolo 08.06.2008

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J1A2101IvančicePardubice07.06. 14:30SOTJ Rakšice
1:7 (1:3)
J1A2102Stará LysáBrno07.06. 11:00SOStará Lysá 3:3
J1A2103Viktoria PlzeňSparta Praha08.06. 10:15NEVS Plzeň-Zátiší
J1A2104Slovan LiberecSlavia Praha08.06. 10:30NEKrásná Studánka
J1A2105HlučínSlovácko07.06. 13:00SOFC Hlučín 0:6
J1A2106TepliceHradec Králové07.06. 10:30SOBaník Ohníč 1:0

22. kolo 15.06.2008

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
J1A2201PardubiceTeplice14.06. 11:00SOPardubice
2:1 (1:0)
J1A2202Hradec KrálovéHlučín14.06. 14:00SOStěžery 0:1
J1A2203SlováckoSlovan Liberec15.06. 14:15NESt. Město - Širůch
J1A2204Slavia PrahaViktoria Plzeň14.06. 14:00SOČechie Uhříněves
J1A2205Sparta PrahaStará Lysá14.06. 14:30SOTC Strahov 5:0
J1A2206BrnoIvančice15.06. 11:00NESK Vojkovice

Zdroj: www.fotbal.cz