Jdi na obsah Jdi na menu
 


v sobotu 15. listopadu 2008 od 11 a 13:30 hodin

SK DFO Pardubice o. s. – AC Sparta Praha 0:7 (0:4)

Sestava DFO Pardubice: Holátková (Cvrčková) - Medková, Vafková (Janečková), Merklová, Kroutilová -  Kunáková (Dostálová), Krejcarová (K),  Dobrevová, Závišková – Trojáková, Erdélyiová

 

Sestava AC Sparta Praha: Gazdíková – Bertholdová, Vyštejnová, Kladrubská, Mocová – Martínková Irena, Ringelová, Pivoňková, Ondrušová – Martínková Lucie, Došková (K)

 

ŽK: Vafková, Závišková, Dobrevová (Pardubice)

 

HR: Vejrostová Hana

AR1: Drahotušská Jana

AR2: Zadinová Olga

Vyjádření domácího trenéra: Do utkání jsme šli bojovně, ale již v desáté minutě jsme inkasovali branku po krásné střele Bertholdové. Naše hráčky bojovaly, ale bojovná hra a neustálé odrážení útoku hostujícího týmu brala našim hráčkám sílu. Bylo jen otázkou času, kdy se brankostroj Sparty rozjede na plné otáčky a na jakém čísle se zastaví konečné skóre zápasu. Musím některé naše hráčky pochválit za bojovnost a nasazení.

 

Vyjádření hostujícího trenéra: Od začátku utkání se nám dařila kombinační hra a postupně jsme se vypořádali s obranou Pardubic, Pardubice ztrácely sílu a nám se podařilo ze čtyř střel dát tři  krásné branky, které přinesly klid do našich řad. Utkání pro nás  bylo pohodové a byla vidět evidentní převaha našeho týmu. Veliké pozitivum vidím v tom, že se utkání hrálo na přírodní trávě.

juniorky Pardubice - Sparta 0:2 (0:2)

fotogalerie: http://picasaweb.google.com/dfofotbal/DFOSparta15112008#