Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


ROZPIS ZÁPASŮ POHÁRU ČMFS

První kolo / 11.-12. srpna

1. Hodonín – Vracov            so 11.08  v 17.00 hod

2. Veřovice - Valašské Meziříčí so 11.08. v 14.45.hod

Druhé kolo / 1.-2. září

Zápas

Domácí

Hosté

Den - Hod.

Hlavní

Asistenti

Hřiště

3

Tábor  

Blatná  

NE 02.09 16:30

Průchová 

KFS JČ, KFS JČ

SK Kavas Větrovy

4

Droužkovice

Krupka

NE 02.09 16:30

Turková

KFS ÚL, KFS ÚL

Droužkovice

6

Všestudy

Kačice

NE 02.09 14:00

Ratajová

KFS Stč, KFS Stč

Všestudy

7

Rakovník

Holoubkov

SO 01.09 15:00

Mifková

KFS Stč, KFS Stč

Rakovník,hřiště Zátiší

8

Lenešice

Mořina

NE 02.09 16:30

Špindlerová

KFS ÚL, KFS ÚL

Sokol Lenešice

9

St. Čívice

Lanškroun

NE 02.09 16:30

Pelová

KFS PCE, KFS PCE

St. Čívice

1:1 na PK postupují Čívice

10

Hradištko

Uhlířské Janovice

SO 01.09 17:00

Drahotušská

KFS Stč, KFS Stč

Hradištko

11. vítěz 1. - vítěz 2.    – 18.-19.8.

12. Lubina – Vítkovice     – 19. 8.  v 16.00 hod

13. Dobratice – Havířov    – 19. 8.  v 14.00 hod

14. Nové Sady - Holešov    – 18. 8.  v 14.00 hod

Pohár ČMFS 3.kolo: 29. - 30. září 2007

Zápas

Domácí

Hosté

Den - Hod.

Výsledek

15.

Uhl.Janovice

Hradec Králové

SO 29.09 16:30

0:5

16.

Kačice

Stará Lysá

PÁ 28.09 10:30

Nenahlášeno!!!

17.

St.Čívice

Pardubice

NE 30.09 10:00

1:5

18.

Dubice

Varnsdorf

SO 29.09 10:30

1:0

19.

Trutnov

Liberec

NE 30.09 14:00

4:1

20.

Lenešice

Sparta

SO 29.09 14:00

0:7

21.

Malá Skála

Mladá Boleslav

NE 30.09 13:30

3:3 (3:2 – PK)

22.

Krupka

Teplice

SO 29.09 13:30

0:6

23.

Rakovník

Plzeň

NE 30.09 16:30

Nenahlášeno!!!

24.

Trstěnice

Karlovy Vary

SO 29.09 14:00

0:5

25.

Tábor

Slavia

NE 30.09 14:00

0:15

26.

Liteň

Karlštejn

NE 30.09 16:30

4:2

27.

Hodonín

Hlučín

NE 30.09 16:00

2:3

28.

Nové Sady

Slovácko

ČT 27.09 16:00

0:4

29.

Lubina

Brno

SO 29.09 13:00

0:2

30.

Dobratice

Ivančice

ST 03.10 16:30

Nenahlášeno!!!

Čtvrté kolo / 27.-28. října

Dvojice pro 4.kolo Poháru ČMFS:

27. - 28. října 2007
Termín neděle úřední

Termín lze změnit na základě hlášenky došlé do 15.10.
 
31. Hradec Králové - Stará Lysá  3:0
32. Dubice - Pardubice  0:7 (0:4)
33. Trutnov - Sparta  1:5
34. Malá Skála - Teplice  2:14
35. Karlovy Vary - Plzeň 3:1
36. Liteň - Slavia  0:3 (0:1)
37. Hlučín - Slovácko 0:8 (0:4)
38. Dobratice - Brno 0:5

U dvojic ze stejné soutěže bude na zasedání STK dne 4.10. losováno pořadatelství. Oddíly mají právo se losování účastnit. Zasedání STK KFŽ se koná v klubovně Slavie Praha - pozemní hokej od 17:30.

 
U zvýrazněných utkání (modře) termín určí ŘKF pro Moravu


Čtvrtfinále poháru ČMFS

 

Hr. KrálovéSlovácko8.3.200813:00   UMT Malšovice
Rozhodčí:Šecová,Navrátilová,Lavrenčiková0:0
na pen. 3:1
TepliceSlavia Praha8.3.200814:30   UMT Teplice - Junior
Rozhodčí:Hasíková,Turková,Špindlerová0:4
PardubiceKarlovy Vary8.3.200814:00   Pardubice Letní stadion
Rozhodčí:Šafránková,Kramlová,Průchová1:2
SpartaBrno29.3.200813:30 TC Strahov
Rozhodčí:Žáková,Šecová,Navrátilová

 

SEMIFINÁLE POHÁRU ČMFS

1.semifinále

AC Sparta Praha – FC Buldoci Karlovy Vary  5:0 (1:0)

11.5. 2008 v 15.hod na stadionu AC Sparta Praha ( Letná )

Rozhodčí: Žáková, Urbancová, Hasíková

2.semifinále

SK Slavia Praha – DFC Slávia Hradec Králové  4:0 (2:0)

18.5. 2008 ve 14.30 hod na stadionu Čechie Uhříněves

 

FINÁLE POHÁRU ČMFS

21. června 2008 v 16:00 hodin v Humpolci

AC Sparta Praha - SK Slavia Praha 5:1 (3:0)

VÍTĚZ PRVNÍHO ROČNÍKU POHÁRU - AC SPARTA PRAHA