Jdi na obsah Jdi na menu
 


v neděli 21. října 2007 jedeme na Slovácko

jede se autobusem, oranžový jako jel do Brna

odjezd v 9:00 hodin z Pardubic - parkoviště před vlakovým nádražím

směr Ředice - Holice a dál na východ...

1. FC Slovácko - SK DFO Pardubice 4:0 (2:0)

DFO: Hela - Gábina, Sehy, Landy, Věrka, Romča - Žany (Drobek), Any (Ála), Míša, Souček (Karča) - Pája  (Marťa)

ŽK: Gábina, Landy

 Po dvou porážkách v řadě nastupovalo Slovácko proti Pardubicím, které v minulém kole dokázaly porazit Plzeň, s odhodláním získat tři body. Domácí hráčky si hned od počátku vytvořily územní převahu, ale proti pozorně bránícímu soupeři se (i díky nepřesné kombinaci) nemohly prosadit. Až v 18. minutě Dudová důsledně sledovala míč, pronikla do pokutového území a střelou k tyči otevřela skóre utkání – 1:0. O minutu později zahrávala Polášková rohový kop a její centr umístila hostující Dobrevová nešťastně do vlastní branky. Do konce poločasu se pak již skóre neměnilo, hra byla z obou stran plná nepřesností. Ve druhém poločase začaly domácí hráčky přece jen více kombinovat a tak se ještě měnil stav utkání po brankách Hoferkové v 52. a Dudové v 66. minutě – 4:0. Okýnek v obraně domácích několikrát využily hostující hráčky k brejkům, ale na přesnější zakončení jim už nezbývaly síly.

Trenérka Slovácka Jitka Klimková: "Po dvou porážkách bylo vítězství povinností. Už jsme v předchozích utkáních podali kvalitnější výkony, ale věřím, že dnešní vítězství s houževnatým soupeřem bylo prvním krokem k návratu ke kvalitě".

Trenér Pardubic Jaroslav Falta: "Přesto, že jsme podali jeden z nejlepších výkonů v letošním ročníku, na Slovácko to zatím nestačilo."
"Se silným soupeřem jsme chtěli vycházet ze zajištěné obrany, ale bohužel jsme se dopouštěli individuálních chyb, které soupeř využil. I my jsme si také dokázali vypracovat vyložené šance, ale bez gólového efektu. Výše prohry je pro nás příliš krutá."

1. FC Slovácko – SK DFO Pardubice 4:0 (2:0)
Rozhodčí: Jurajdová – Pavlíková, Kutláková Lucie
Branky: 18., 66. Dudová, 19. vlastní (Dobrevová), 53. Hoferková 
ŽK: Landová, Kroutilová (Pardubice)
Diváci: 50 
Slovácko: Scheyerová - Sedláčková (46. Hýlová), Marcoňová, Vlasatíková, Zderčíková (84.Bačová) – Cvernová, Polášková (77. Tomáštíková), Norton (46. Hoferková), Danielová, Dudová - Skupinová