Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


L1A - I. celostátní fotbalová liga dorostenek (CFLD)

domácí zápasy na Letním stadionu - soboty od 13:30 hodin 
"A" tým začíná vždy před zápasem juniorky v 11:00 hodin

1. kolo 19.08.2007

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
L1A0101   Brno                 Pardubice          2:2 (2:1)
L1A0103Slavia PrahaStará Lysá4:2 (1:1)50
Rozhodčí: Průchová, Žáková, Šafránková
L1A0106TepliceHlučín6: 4 ( 3: 3)
L1A0102Sparta PrahaIvančice16: 0 ( 5: 0)
L1A0104SlováckoViktoria Plzeň0: 1 
L1A0105Hradec KrálovéSlovan Liberec11:0 (5:0)40
ŽK: Košková Lucie

2. kolo 02.09.2007

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
L1A0201PardubiceHlučín01.09. 13:30SOLetní Stadion Pardubice 5:0
L1A0202Slovan LiberecTeplice02.09. 13:30NEFK Krásná Studánka 1:7
L1A0203Viktoria PlzeňHradec Králové02.09. 17:00NE2:1
L1A0204Stará LysáSlovácko01.09. 15:45SOStará Lysá(Lysá n.Lab.) 0:3 kontum.
L1A0205IvančiceSlavia Praha02.09. 17:00NEMoravský Krumlov 0:14
L1A0206BrnoSparta Praha02.09. 16:45NESK Vojkovice 0:3

3. kolo 09.09.2007

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
L1A0301Sparta PrahaPardubice08.09. 18:30SOTC Strahov 6:1
L1A0302Slavia PrahaBrno08.09. 15:00SOČechie Uhřiněves UMT 1:1
L1A0303SlováckoIvančice08.09. 17:00SOŠirůch,UMT,umělé osvětlení 14:0
L1A0304Hradec KrálovéStará Lysá09.09. 13:45NESokol Stěžery 3:2
L1A0305TepliceViktoria Plzeň09.09. 13:00NETJ Baník Ohníč 0:2
L1A0306HlučínSlovan Liberec09.09. 15:30NEFC Hlučín UMT 4:0

4. kolo 16.09.2007

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
L1A0401PardubiceSlovan Liberec15.09. 13:30SOLetní Stadion Pardubice 6:0
L1A0402Viktoria PlzeňHlučín16.09. 16:30NE7:0
L1A0403Stará LysáTeplice15.09. 15:45SOStará Lysá(Lysá n.Lab.) 1:6
L1A0404IvančiceHradec Králové16.09. 16:30NEMoravský Krumlov 0:19
L1A0405BrnoSlovácko16.09. 16:15NESK Vojkovice 0:2
L1A0406Sparta PrahaSlavia Praha15.09. 17:30SOTC Strahov

5. kolo 07.10.2007

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
L1A0501Slavia PrahaPardubice06.10. 14:00SOČechie Uhřiněves UMT 7:0 (5:0)
L1A0502SlováckoSparta Praha06.10. 15:30SOMěstský stadion 1:3
L1A0503Hradec KrálovéBrno06.10. 12:45SOSokol Stěžery 0:3
L1A0504TepliceIvančice06.10. 13:00SOTJ Baník Ohníč 15:0
L1A0505HlučínStará Lysá07.10. 15:30NEFC Hlučín UMT 2:1
L1A0506Slovan LiberecViktoria Plzeň07.10. 13:30NEFK Krásná Studánka 0:8

6. kolo 14.10.2007

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
L1A0601PardubiceViktoria Plzeň13.10. 13:30SOLetní Stadion Pardubice 1:3
L1A0602Stará LysáSlovan Liberec13.10. 15:15SOStará Lysá
L1A0603IvančiceHlučín14.10. 16:00NEMoravský Krumlov 0:13 (0:7)
L1A0604BrnoTeplice14.10. 15:15NESK Vojkovice 2:2
L1A0605Sparta PrahaHradec Králové14.10. 16:00NEdle dohody
L1A0606Slavia PrahaSlovácko13.10. 15:00SOČechie Uhřiněves UMT 1:0

7. kolo 21.10.2007

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
L1A0701SlováckoPardubice21.10. 16:30NEŠirůch,UMT,umělé osvětlení 4:0
L1A0702Hradec KrálovéSlavia Praha20.10. 12:45SOSokol Stěžery 1:1
L1A0703TepliceSparta Praha20.10. 13:00SOTJ Baník Ohníč 0:1
L1A0704HlučínBrno21.10. 15:30NEFC Hlučín UMT
L1A0705Slovan LiberecIvančice21.10. 14:30NEFC Slovan Liberec
L1A0706Viktoria PlzeňStará Lysá21.10. 15:30NE8:0

8. kolo 04.11.2007

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
L1A0801PardubiceStará Lysá03.11. 13:30SOLetní Stadion Pardubice 6:0 (4:0)
L1A0802IvančiceViktoria Plzeň04.11. 14:00NERakšice
L1A0803BrnoSlovan Liberec04.11. 13:45NESK Vojkovice 15:2
L1A0804Sparta PrahaHlučín03.11. 17:00SOTC Strahov  2:0 (0:0)
L1A0805Slavia PrahaTeplice03.11. 15:00SOUhříněves UMT  1:1
L1A0806SlováckoHradec Králové04.11. 16:30NEŠirůch,UMT,umělé osvětlení

9. kolo 18.11.2007

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
L1A0901Hradec KrálovéPardubice17.11. 16:00SOMěstský stadion 0:1
L1A0902TepliceSlovácko17.11. 13:00SOFK Ustí n. Lab. UMT 0:10
L1A0903HlučínSlavia Praha18.11. 14:00NEFC Hlučín UMT
L1A0904Slovan LiberecSparta Praha18.11. 14:15NEFC Slovan Liberec
L1A0905Viktoria PlzeňBrno17.11. 13:30SO3:1
L1A0906Stará LysáIvančice17.11. 13:30SOStará Lysá

10. kolo 25.11.2007

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
L1A1001PardubiceIvančice24.11. 13:30SOLetní Stadion Pardubice  17:1
L1A1002BrnoStará Lysá24.11. 13:45SOSK Vojkovice  6:0
L1A1003Sparta PrahaViktoria Plzeň24.11. 13:30SOTC Strahov  7:0
L1A1004Slavia PrahaSlovan Liberec24.11. 15:30SOSK Slávia UMT 9:0
L1A1005SlováckoHlučín24.11. 16:30SOŠirůch,UMT,umělé osvětlení  4:0
L1A1006Hradec KrálovéTeplice24.11. 13:15SOMěstský stadion

11. kolo 02.12.2007

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
L1A1101TeplicePardubice01.12. 13:00SOFK Ustí n. Lab UMT 3:0
L1A1102HlučínHradec Králové02.12. 13:30NEFC Hlučín UMT 3:6
L1A1103Slovan LiberecSlovácko02.12. 14:15NEFC Slovan Liberec 1:8
L1A1104Viktoria PlzeňSlavia Praha02.12. 13:30NE2:2
L1A1105Stará LysáSparta Praha01.12. 12:45SOStará Lysá 0:4
L1A1106IvančiceBrno01.12. 13:30SOMoravský Krumlov 0:18

12. kolo 16.03.2008

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
L1A1201PardubiceBrno15.03. 13:30SOPardubice
0:2 (0:2)
L1A1202IvančiceSparta Praha16.03. 15:00NETJ Satalice
L1A1203Stará LysáSlavia Praha15.03. 13:45SOStará Lysá
0:3 (0:1)
L1A1204Viktoria PlzeňSlovácko16.03. 15:45NESenco Doubravka
L1A1205Slovan LiberecHradec Králové15.03. 15:45SOFC Slovan Liberec 1:6 (0:2)
L1A1206HlučínTeplice16.03. 15:30NEFC Hlučín

13. kolo 30.03.2008

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
L1A1301HlučínPardubice22.03. 16:30SOFC Hlučín 1:2
L1A1302TepliceSlovan Liberec29.03. 16:15SOFK Děčín
L1A1303Hradec KrálovéViktoria Plzeň29.03. 15:00SOUrbanice
L1A1304SlováckoStará Lysá30.03. 16:45NESt. Město - Širůch 2:0
L1A1305Slavia PrahaIvančice29.03. 13:15SOSK Slavia Praha 21:0
L1A1306Sparta PrahaBrno29.03. 16:00SOTC Strahov

14. kolo 06.04.2008

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
L1A1401PardubiceSparta Praha05.04. 13:30SOPardubice
1:3 (1:1)
L1A1402BrnoSlavia Praha06.04. 13:30NESK Vojkovice 1:1
L1A1403IvančiceSlovácko05.04. 15:30SOTJ Rakšice 0:14
L1A1404Stará LysáHradec Králové05.04. 13:45SOStará Lysá
1:5 (1:1)
L1A1405Viktoria PlzeňTeplice06.04. 13:15NESenco Doubravka 3:0
L1A1406Slovan LiberecHlučín05.04. 14:15NEFC Slovan Liberec 2:3

15. kolo 13.04.2008

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
L1A1501Slovan LiberecPardubice12.04. 12:45SOKrásná Studánka 0:4 (0:1)
L1A1502HlučínViktoria Plzeň08.05. 15:30ČTFC Hlučín
L1A1503TepliceStará Lysá12.04. 13:00SOBaník Ohníč
L1A1504Hradec KrálovéIvančice12.04. 14:00SOStěžery 16:0
L1A1505SlováckoBrno13.04. 16:45NESt. Město - Širůch
L1A1506Slavia PrahaSparta Praha12.04. 16:30SOČechie Uhříněves
2:1 (1:1)

16. kolo 20.04.2008

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
L1A1601PardubiceSlavia Praha19.04. 13:30SOPardubice 1:3
L1A1602Sparta PrahaSlovácko20.04. 17:00NETC Strahov 5:1 (0:0)
L1A1603BrnoHradec Králové20.04. 13:30NESK Vojkovice
3:2 (2:0)
L1A1604IvančiceTeplice19.04. 16:00SOTJ Rakšice 0:14
L1A1605Stará LysáHlučín19.04. 13:45SOStará Lysá
2:2 (1:0)
L1A1606Viktoria PlzeňSlovan Liberec20.04. 13:15NESenco Doubravka 5:0 (1:0)

17. kolo 04.05.2008

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
L1A1701Viktoria PlzeňPardubice03.05. 13:15SOVS Plzeň-Zátiší
2:0 (1:0)
L1A1702Slovan LiberecStará Lysá03.05. 12:45SOKrásná Studánka
0:5
L1A1703HlučínIvančice03.05. 15:30SOFC Hlučín 18:1
L1A1704TepliceBrno03.05. 13:00SOBaník Ohníč 1:3
L1A1705Hradec KrálovéSparta Praha03.05. 17:00SOStěžery
L1A1706SlováckoSlavia Praha03.05. 16:30SOFC Strání

18. kolo 18.05.2008

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
L1A1801PardubiceSlovácko17.05. 13:30SOPardubice 0:1
L1A1802Slavia PrahaHradec Králové17.05. 17:00SOČechie Uhříněves
L1A1803Sparta PrahaTeplice17.05. 17:00SOTC Strahov
L1A1804BrnoHlučín18.05. 13:30NESK Vojkovice
L1A1805IvančiceSlovan Liberec17.05. 17:00SOTJ Rakšice
L1A1806Stará LysáViktoria Plzeň17.05. 13:45SOStará Lysá

19. kolo 25.05.2008

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
L1A1901Stará LysáPardubice24.05. 13:45SOStará Lysá 0:5
L1A1902Viktoria PlzeňIvančice24.05. 16:15SO1.FC Plzeň
L1A1903Slovan LiberecBrno24.05. 12:45SOKrásná Studánka
L1A1904HlučínSparta Praha24.05. 15:30SOFC Hlučín
L1A1905TepliceSlavia Praha25.05. 13:00NEBaník Ohníč
L1A1906Hradec KrálovéSlovácko24.05. 17:00SOLok. Hradec Králové

20. kolo 01.06.2008

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
L1A2001PardubiceHradec Králové31.05. 13:30SOPardubice 1:0
L1A2002SlováckoTeplice31.05. 17:00SOSK Boršice u Buchlovic
L1A2003Slavia PrahaHlučín01.06. 15:00NEČechie Uhříněves
L1A2004Sparta PrahaSlovan Liberec31.05. 17:00SOTC Strahov
L1A2005BrnoViktoria Plzeň01.06. 13:30NESK Vojkovice
L1A2006IvančiceStará Lysá31.05. 17:00SOTJ Rakšice

21. kolo 08.06.2008

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
L1A2101IvančicePardubice07.06. 17:00SOTJ Rakšice
0:17
L1A2102Stará LysáBrno07.06. 13:45SOStará Lysá
L1A2103Viktoria PlzeňSparta Praha08.06. 12:30NEVS Plzeň-Zátiší
L1A2104Slovan LiberecSlavia Praha08.06. 12:45NEKrásná Studánka
L1A2105HlučínSlovácko07.06. 15:30SOFC Hlučín
L1A2106TepliceHradec Králové07.06. 13:00SOBaník Ohníč

22. kolo 15.06.2008

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
L1A2201PardubiceTeplice14.06. 13:30SOPardubice 0:0
L1A2202Hradec KrálovéHlučín14.06. 17:00SOStěžery 2:2
L1A2203SlováckoSlovan Liberec15.06. 17:00NESt. Město - Širůch
L1A2204Slavia PrahaViktoria Plzeň14.06. 16:30SOČechie Uhříněves
L1A2205Sparta PrahaStará Lysá14.06. 17:00SOTC Strahov
L1A2206BrnoIvančice15.06. 13:30NESK Vojkovice

Zdroj: www.fotbal.cz